Zakład Butelkowania NWM Cechini Muszyna mieści się w malowniczym Uzdrowisku Muszyna i tylko tu czerpiemy z tego co mamy najlepsze.
Rozlew odbywa się na trzech nowoczesnych liniach produkcyjnych, każda z nich gwarantuje pełne bezpieczeństwo produktu oraz zachowanie szlachetnego smaku wody wysokozmineralizowanej.
Podczas procesu produkcji nie ma żadnej ingerencji w wodę którą wydobywamy prócz wymaganych prawem takich jak napowietrzanie czy filtracja.
Nad procesem wydobycia i rozlewu wody czuwa zaangażowany zespół doświadczony i wciąż podnoszący swe kwalifikacje ludzi, zachowujący najlepsze praktyki pracy z wodą wysokozmineralizowaną.
Każda partia naszych produktów jest pod ścisłą kontrolą własnego laboratorium jak i firm zewnętrznych celem 100% gwarancji bezpieczeństwa produktu.
Współpracujemy tylko z zaufanymi, certyfikowanymi dostawcami których cyklicznie audytujemy.
Transport naszej wody odbywa się ekologicznym taborem ciężarowym spełniającym najnowsze normy czystości spalin EURO 5 i 6.
Dzięki rozwiniętemu systemowi jakości, nowoczesnemu sprzętowi rozlewniczemu dajemy Tobie gwarancję zdrowia i naturalnego smaku wody Cechini Muszyna. 

Home 1