Stworzyliśmy firmę „Łuksza” w 1989 roku. Jesteśmy polską firmą rodzinną, specjalizującą się w produkcji ciastek w szerokim asortymencie. Dbałość o jakość i smak oferowanych wyrobów stanowi fundament naszej działalności. Produkty dostarczamy klientom w kraju i za granicą.
MARKA WŁASNA
Dowodem najwyższego zaufania, jakim obdarzyli nas klienci jest powierzenie produkcji wyrobów sygnowanych markami własnymi między innymi największych sieci handlowych. Spełniając wymagania stawiane dostawcom marek własnych, dostarczamy produkty i usługi cieszące się uznaniem konsumentów w Polsce i krajach europejskich. Nasze produkty znajdują się na półkach między innymi Tesco, Auchan, Carrefour, Makro i wielu innych odbiorców. Zachęcamy do podjęcia współpracy w ramach strategii MARKI WŁASNEJ, dzięki której odniesiemy wspólny sukces.
HORECA
Produkty „Łuksza” to profesjonalne produkty i kompleksowe rozwiązania dedykowane również dla gastronomii. Naszym celem jest przyczynienie się do sukcesu klientów poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów. Ofertę kierujemy do hoteli, restauracji, cukierni rzemieślniczych, cateringów, kawiarni i innych odbiorców. Nasze produkty ułatwiają wykreowanie profesjonalnych przekąsek zarówno w wersji słodkiej jak i wytrawnej. Chcemy pomóc w tworzeniu sukcesu w biznesie dzięki kreatywności i dobrej współpracy.

https://www.luksza.pl