Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet jest organizacją non-profit z siedzibą w Polsce, która rozwija na arenie międzynarodowej projekt promujący Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet zainaugurowany w 2009 roku przez Komisję Europejską.

Promujemy panie, które prowadzą z sukcesem własne firmy i mogą być przykładem oraz inspiracją dla innych zgodnie z hasłem: „Potrafisz osiągać sukcesy – bądź wzorem dla innych”.

Tworzymy platformę, która ułatwi współpracę przedsiębiorczych kobiet w Polsce oraz w różnych krajach na świecie.

Fundatorem i Założycielem Fundacji “Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet” jest Urszula Ciołeszyńska, która postanowiła przenieść do Polski dobre wzorce z zagranicy.

Wyjaśnienie: Prezes Polskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet Urszula Ciołeszyńska została mianowana w 2008 r. na Ambasadora Dobrej Woli Lions Clubs International, w 2009 r. na Ambasadora Europejskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. Od 2015 r. jako Polski Ambasador Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet (Poland Ambassador of Women’s Entrepreneurship Day) jest członkiem międzynarodowego zespołu Women’s Entrepreneurship Day World Ambassadors.

www.ambas.org