Co daje członkostwo w programie?

Przede wszystkim – dostęp do narzędzia, jakim jest Zielony – Polska Waluta Lokalna. To w pełni legalny środek płatniczy, odnośnie do którego posiadamy pozytywne interpretacje Urzędu Skarbowego, i który stwarza przedsiębiorcom wiele nowych możliwości.

Dostęp do nowych klientów

Zielony łączy i integruje wszystkich swoich Uczestników, zachęcając ich do wzajemnego handlu, kupowania i sprzedaży usług.

Wartościowe relacje biznesowe

W Zielonym łączymy doświadczenia Uczestników i tworzymy wiele okazji do networkingu.

Finansowanie

Oddasz tyle, ile pożyczasz” zamiast „nie zapłacisz więcej niż pożyczasz.

Edukacja

Jeśli masz problem ze sprzedażą, zarządzaniem firmą, budowaniem strategii marketingowej – w ramach członkostwa otrzymasz dostęp do ciągle aktualizowanej platformy e-learningowej, która pomoże Ci znaleźć rozwiązania na wszystkie Twoje problemy.

Motywacja pracowników

Zielony zachęca do tworzenia programów motywacyjnych dla pracowników, które zwiększą ich zaangażowanie w Twój biznes nie opróżniając Twojego portfela.

Lojalizacja klientów

Zielony daje możliwość budowania programu lojalnościowego, który ułatwi Ci podtrzymywać relacje ze swoimi klientami.

Oszczędność

W Zielonym możesz oszczędzić swoje złotówki na niezbędne wydatki i inwestycje. Część swoich firmowych i prywatnych zobowiązań pokryjesz Zielonymi.

Reklama

W Naszym portalu i aplikacji mobilnej możesz zamieszczać swoje ogłoszenia, na które trafi setki naszych przedsiębiorców i tysiące konsumentów.

 

https://zielony.biz.pl/o-zielonym/